FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie NIEOFICJALNY SERWIS 17krotnych MISTRZÓW POLSKI

CZARNI ( WYJAZD)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NIEOFICJALNY SERWIS 17krotnych MISTRZÓW POLSKI Strona Główna -> Wyniki PLK

RICK APODACA

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 80

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 13:13, 30 Kwi 2006    Temat postu: CZARNI ( WYJAZD)

Trzecia kolejka dla Śląska to potyczka z niepokonanym do tamtej pory zespołem Enrgii Czarnych Słupsk. Mecz toczył się "kosz za kosz" , jeśli jeden z zespołów osiągnął przewagę powyżej 4 punktów zaraz drugi odrobiał.
Czwarta kwarta to popis gry Wrocławian w ataku ! 32 punkty zdobyte przez Wrocławian w jednej (ostatniej) kwarcie przeciwko mocnym defensywom Czarnych to rzadki wyczyn! ŚLĄSK zasłużenie wygrał 77-84 !