FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie NIEOFICJALNY SERWIS 17krotnych MISTRZÓW POLSKI

PROKOM (DOM)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NIEOFICJALNY SERWIS 17krotnych MISTRZÓW POLSKI Strona Główna -> Wyniki PLK

RICK APODACA

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 80

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 13:06, 30 Kwi 2006    Temat postu: PROKOM (DOM)

W drugiej kolejce Śląsk zmierzył się z mistrzem Polski - Prokomem Treflem Sopot. Mecz rozpoczął się niespodziewanie od prowadzenia 9-2 Śląska !
Znakomita gra w ataku jak i w obronie dawała skutek. Po pierwszej kwarcie Wrocławianie prowadzili 22-20. W Kolejnych kwartach Prokom zagrał skuteczniej w obronie jednak Śląsk starał się dotrzymywać kroku Treflowi.
Mądra gra Prokomu i zwycięstwo 68-77. Mecz był emocjonujący , gdyby wpadło kilka rzutów z czystych pozycji ,które mieli Wrocławianie to mecz byłby jeszcze bardziej ciekawy.

Punkty dla Śląska :
Chanas 12, Swanson 11 (1x3), Tomczyk 9 (1), Zieliński 8 (2), Fletcher 8, Skibniewski 6 (2), Kapov 4, Lalić 4, Korshuk 4, Miszczuk 2,